5 טיפים לעיצוב האירוע הבא שלכם

עיצוב החלל הוא אולי המרכיב הדומיננטי ביותר שמשדרג כל אירוע, הוא מפתיע, מזמין ומרשים כל אורח. הכניסה של האורחים למקום תהייה הרושם הראשוני שהם יקבלו והיא צריכה להיות בהתאם לציפיות שלכם ושל האורחים. במידה ומדובר באירוע קלאסי ואלגנטי חשוב שהעיצוב יהיה בהתאם לזאת ואם מדובר באירוע צעיר ורענן, כך גם העיצוב יבוא לידי ביטוי.

איך מעצבים ומה עושים כדי שעיצוב של חלל האירוע יעניק את התחושה וההרגשה לה אנו שואפים? זאת ניתן לעשות על ידי עיצוב דקורטיבי של החלל בעזרת סידורי פרחים וזרים, שולחנות וכיסאות מעוצבים, מפות שולחנות תואמות ותאורה הולמת. במידה ובחרתם בהפקה של אירוע במסעדה דעו שכל סוג של אירוע ניתן לעצב את החלל שלו בהתאם לרצונות שלכם ובהתאם לאופיו של האירוע. להלן 5 טיפים לעיצוב אירוע משלכם.

רגינה-בתחנה-מקום-לחתונה-קטנה-של-עד-150-סועדים

טיפ 1 – הכינו רשימה

בכל עיצוב אירועים מומלץ יהיה להכין מראש רשימה של סדר עדיפויות, כגון מה יותר חשוב לכם להניח במרכז של השולחנות. אילו צבעים ישלטו בחלל, איזו תאורה יכולה להתאים ועוד. כך יהיה לכם מושג ותוכלו גם לגבש מה הסגנון של האירוע ובהתאם לזה אילו סוגי פרחים יתאימו, בחירת אגרטלים קטנים ומה יהיה הגוון של המפות. באירועים קטנים ניתן לשחק יותר עם צבעים, מעין שעטנז וכך ליצור אווירה שמחה על ידי זרי פרחים צבעוניים, אך אם מדובר באירוע גדול מומלץ שתהייה התאמה בין כל השולחנות בעיצוב. בדקו מה האלמנטים העיצוביים שקיימים בחלל ואיך הם משתלבים עם הרעיונות שלכם.

טיפ 2 – חשבו כמותית

לפני שנזמין סידור פרחים לכל עיצוב של שולחן יהיה מומלץ ונכון לעשות הערכה מראש של כמות השולחנות בחלל. זאת ניתן לעשות על ידי חישוב שתעשו, ותפחיתו 10 אחוז מכמות האנשים כשמדובר באירוע קטן, ובאירוע גדול תפחיתו 25 אחוז מהמזומנים.

טיפ 3 – קחו השראה

בדקו בכל שוטטות שלכם באינטרנט או בכל ישיבה במסעדה בתל אביב או בכל עיר אחרת, את המראה של השולחנות, הביטו באתרים, בלוגים וחוברות של עיצובי אירועים, כדי לקבל השראה מעיצובי סידור פרחים ועיצובי חלל. גם משלוח פרחים שקיבלתם יכול להיות להוות סוג של השראה, סמנו את אלה שממש אהבתם ויכולים להתאים לאירוע שלכם.

טיפ 4- דעו מה הצבע השולט?

בדקו בפלטת צבעים את כל הצבעים הקיימים ותוכלו לראות גם התאמה בין הצבעים השונים. תבדקו את התאורה בחלל שכן היא תשפיע על הצבעים שאותם תבחרו ובדקו איך היא משתלבת עם הצבעים שלכם. מומלץ לבחור בצבעים רכים ולא עזים שמשתנים בתאורה מסוימת ויכולים להחליף את צבעם לכהה.

טיפ 5- מזנון או שולחנות?

אלמנט חשוב ביותר בכל עיצוב אירוע שתעשו זה להתאים את העיצוב של החלל לצורת ההגשה, במידה והאוכל מוגש על השולחן, יש לקחת בחשבון את כל כלי הגשה שהולכים להיות על השולחן ולא נרצה שזר הפרחים שעמלנו עליו יאבד מהנוכחות שלו בין כל מגשי האוכל והסלטים. לכן בחירה בסידור פרחים מרכזי וגבוה יהיה נכון יותר. במידה וכל המזון יוגש על מזנון וזה ישאיר את מרכז השולחן יחסית חשוף, אפשר לבחור במרכז השולחן כמקור לעיצוב ולסידור פרחים שהוא נמוך ומעט מתפרס עם פרחים עדינים.

לסיום, כל עיצוב שתעשו חשוב שיהיה בפרופורציה לשאר האלמנטים בחלל, שלא יגנוב פוקוס מידי וישתלב באופן הרמוני עם כל החלל. חשוב שמשלוח הפרחים שאתו תעצבו יהיה טרי ורענן על מנת שיחזיק מעמד עד רגע האירוע.

Contact Us

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: